| Naam van het product | Hydraulische breeker van zijtype |
|---|---|
| Modelnummer | KS150 |
| Diameter van de kam | 100 mm |
| Geschikte graafmachine ((ton) | 10 tot en met 16 ton |
| Voorwaarde | 100% nieuw |
| Naam van het product | Hydraulische breeker van zijtype |
|---|---|
| Modelnummer | KS80 |
| Diameter van de kam | 68 mm |
| Geschikte graafmachine ((ton) | 4 tot 7 ton |
| Voorwaarde | 100% nieuw |
| Naam van het product | Hydraulische schakelaar van het geluidsdichte type |
|---|---|
| Modelnummer | KS150 |
| Diameter van de kam | 100 mm |
| Geschikte graafmachine ((ton) | 10 tot en met 16 ton |
| Voorwaarde | 100% nieuw |
| Het werk Stroom | 40 tot 70 l/min |
|---|---|
| Operatiedruk | 110-140 bar |
| OEM's | Acceptabel |
| Verslag van de test van de machine | Voorziening |
| Type | Hydraulische breker |
| Productnaam | Hydraulische schakelaar van het geluidsdichte type |
|---|---|
| Modelnummer | KS220 |
| Diameter van de kam | 140mm |
| Geschikte graafmachine ((ton) | 16-22 ton |
| Voorwaarde | 100% nieuw |
| Productnaam | Hydraulische schakelaar van het geluidsdichte type |
|---|---|
| Modelnummer | KS220 |
| Diameter van de kam | 140mm |
| Geschikte graafmachine ((ton) | 16-22 ton |
| Condition | 100% New |
| Naam van het product | Zijtype hydraulische breker |
|---|---|
| Modelnummer | KS100 |
| Diameter van de kam | 75 mm |
| Geschikte graafmachine ((ton) | 6 tot 9 ton |
| Voorwaarde | 100% nieuw |
| Naam van het product | Hydraulische schakelaar van het geluidsdichte type |
|---|---|
| Modelnummer | KS60 |
| Diameter van de kam | 53 mm |
| Geschikte graafmachine ((ton) | 2.5 tot en met 4,5 ton |
| Voorwaarde | 100% nieuw |
| Naam van het product | Hoogste type hydraulische breker |
|---|---|
| Modelnummer | KS120 |
| Diameter van de kam | 85 mm |
| Geschikte graafmachine ((ton) | 7 tot en met 14 ton |
| Voorwaarde | 100% nieuw |
| Naam van het product | Hydraulische schakelaar van het geluidsdichte type |
|---|---|
| Modelnummer | KS320 |
| Diameter van de kam | 155 mm |
| Suitable Excavator(Ton) | 27~35 Ton |
| Voorwaarde | 100% nieuw |