| Suitable Excavator Weight | 6-8.5ton |
|---|---|
| Working Flow | 50-90 L/min |
| Applicable Excavator Brand | Caterpillar, Komatsu, Hitachi, Etc. |
| Impact Rate | 500-900 Bpm |
| Power Source | Hydraulic |
| Naam van het product | Hydraulische rotsbreker |
|---|---|
| Modelnummer | KS120 |
| Diameter van de kam | 85 mm |
| Geschikte graafmachine ((ton) | 7-11 ton |
| Voorwaarde | 100% nieuw |
| Naam van het product | Hydraulische rotsbreker |
|---|---|
| Model Number | KS150 |
| Diameter van de kam | 100 mm |
| Geschikte graafmachine ((ton) | 10-14 ton |
| Voorwaarde | 100% nieuw |
| Productnaam | Hydraulische rotsbreker |
|---|---|
| Modelnummer | KS450 |
| Diameter van de kam | 190 mm |
| Geschikte graafmachine ((ton) | 45-55 ton |
| Voorwaarde | 100% nieuw |
| Naam van het product | Hydraulische rotsbreker |
|---|---|
| Modelnummer | KS300 |
| Diameter van de kam | 150 mm |
| Geschikte graafmachine ((ton) | 28 tot en met 32 ton |
| Voorwaarde | 100% nieuw |
| Naam van het product | Hydraulische rotsbreker |
|---|---|
| Modelnummer | KS80 |
| Diameter van de kam | 68 mm |
| Geschikte graafmachine ((ton) | 4.5-6 ton |
| Voorwaarde | 100% nieuw |
| Deelnaam | Chisel KS650 |
|---|---|
| Kwaliteit | van hoge kwaliteit |
| Toepassing | De volgende categorieën zijn bedoeld: |
| Oem | Acceptabel |
| Grootte | Standaard/op maat gemaakt |
| Locatie van de showroom | China |
|---|---|
| Video-uitgaande inspectie | Voorziening |
| Verslag van de test van de machine | Voorziening |
| Tipe in de handel brengen | Gewoon product |
| Garantie | 1 jaar |
| Deelnaam | Aluminiumpakking |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Kwaliteit | Hoogwaardig |
| Toepassing | De volgende categorieën zijn bedoeld: |
| OEM's | Acceptabel |
| Totaal gewicht | 709 kg |
|---|---|
| Diameter van de kam | 100 mm |
| De lengte van de kam | 950 mm |
| Het werk Stroom | 80-110 l/min. |
| Werkstress | 160-170 bar |