| Deelnaam | Hydraulische breaker zijbout |
|---|---|
| Kwaliteit | van hoge kwaliteit |
| Toepassing | De volgende categorieën zijn bedoeld: |
| Oem | Acceptabel |
| Grootte | Standaard/op maat gemaakt |
| Deelnaam | Verzameling voorcilinder |
|---|---|
| Kwaliteit | van hoge kwaliteit |
| Toepassing | Hydraulische Breker |
| Oem | Acceptabel |
| Grootte | Standaard/op maat gemaakt |
| Deelnaam | Lower Bush |
|---|---|
| Materiaal | gietend staal |
| Kwaliteit | Hoogwaardig |
| Toepassing | Hydraulische breker |
| OEM's | Acceptabel |
| Deelnaam | Accumulator |
|---|---|
| Kwaliteit | van hoge kwaliteit |
| Toepassing | Hydraulische Breker |
| Oem | Acceptabel |
| Grootte | Standaard/op maat gemaakt |
| Product Name | Side Type Hydraulic Breaker |
|---|---|
| Model Number | KS320 |
| Chisel Diameter | 155mm |
| Suitable Excavator(Ton) | 27~35 Ton |
| Condition | 100% New |
| Productnaam | Hydraulische schakelaar van het geluidsdichte type |
|---|---|
| Modelnummer | KS220 |
| Diameter van de kam | 140mm |
| Geschikte graafmachine ((ton) | 16-22 ton |
| Voorwaarde | 100% nieuw |
| Productnaam | Hydraulische schakelaar van het geluidsdichte type |
|---|---|
| Modelnummer | KS220 |
| Diameter van de kam | 140mm |
| Geschikte graafmachine ((ton) | 16-22 ton |
| Condition | 100% New |
| Naam van het product | Hoogste type hydraulische breker |
|---|---|
| Modelnummer | KS80 |
| Diameter van de kam | 68 mm |
| Geschikte graafmachine ((ton) | 4 tot 7 ton |
| Voorwaarde | 100% nieuw |
| Naam van het product | Hydraulische schakelaar van het geluidsdichte type |
|---|---|
| Modelnummer | KS320 |
| Diameter van de kam | 155 mm |
| Suitable Excavator(Ton) | 27~35 Ton |
| Voorwaarde | 100% nieuw |
| Productnaam | Hydraulische breeker van zijtype |
|---|---|
| Modelnummer | KS60 |
| Diameter van de kam | 53 mm |
| Geschikte graafmachine ((ton) | 2.5 tot en met 4,5 ton |
| Voorwaarde | Nieuw |