| Deelnaam | Accumulator |
|---|---|
| Kwaliteit | van hoge kwaliteit |
| Toepassing | Hydraulische Breker |
| Oem | Acceptabel |
| Grootte | Standaard/op maat gemaakt |
| Product Name | Top Type Hydraulic Breaker |
|---|---|
| Model Number | KS320 |
| Chisel Diameter | 155mm |
| Suitable Excavator(Ton) | 27~35 Ton |
| Condition | 100% New |
| Productnaam | Hoogste type hydraulische breker |
|---|---|
| Modelnummer | KS320 |
| Diameter van de kam | 155 mm |
| Geschikte graafmachine ((ton) | 27 tot 35 ton |
| Voorwaarde | 100% nieuw |
| Naam van het product | Hydraulische schakelaar van het geluidsdichte type |
|---|---|
| Modelnummer | KS220 |
| Diameter van de kam | 140 mm |
| Geschikte graafmachine ((ton) | 16-22 ton |
| Voorwaarde | 100% nieuw |
| Naam van het product | Hoogste type hydraulische breker |
|---|---|
| Modelnummer | KS320 |
| Diameter van de kam | 155 mm |
| Geschikte graafmachine ((ton) | 27 tot 35 ton |
| Voorwaarde | 100% nieuw |
| Productnaam | Hoogste type hydraulische breker |
|---|---|
| Modelnummer | KS120 |
| Diameter van de kam | 85 mm |
| Geschikte graafmachine ((ton) | 7 tot en met 14 ton |
| Voorwaarde | 100% nieuw |
| Deelnaam | plaatsbepalingsspeld |
|---|---|
| Kwaliteit | van hoge kwaliteit |
| Toepassing | De volgende categorieën zijn bedoeld: |
| Oem | Acceptabel |
| Grootte | Standaard/op maat gemaakt |
| Deelnaam | Chisel KS650 |
|---|---|
| Kwaliteit | van hoge kwaliteit |
| Toepassing | De volgende categorieën zijn bedoeld: |
| Oem | Acceptabel |
| Grootte | Standaard/op maat gemaakt |
| Deelnaam | Door Bout |
|---|---|
| Kwaliteit | van hoge kwaliteit |
| Toepassing | De volgende categorieën zijn bedoeld: |
| Oem | Acceptabel |
| Grootte | Standaard/op maat gemaakt |
| Deelnaam | Pinschacht |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Kwaliteit | van hoge kwaliteit |
| Toepassing | De volgende categorieën zijn bedoeld: |
| Oem | Acceptabel |