| Locatie van de showroom | China |
|---|---|
| Video-uitgaande inspectie | Voorziening |
| Verslag van de test van de machine | Voorziening |
| Tipe in de handel brengen | Gewoon product |
| Garantie | 1 jaar |
| Locatie van de showroom | China |
|---|---|
| Video-uitgaande inspectie | Voorziening |
| Verslag van de test van de machine | Voorziening |
| Tipe in de handel brengen | Gewoon product |
| Garantie | 1 jaar |
| Locatie van de showroom | China |
|---|---|
| Video-uitgaande inspectie | Voorziening |
| Verslag van de test van de machine | Voorziening |
| Tipe in de handel brengen | Gewoon product |
| Garantie | 1 jaar |
| Locatie van de showroom | China |
|---|---|
| Video-uitgaande inspectie | Voorziening |
| Verslag van de test van de machine | Voorziening |
| Tipe in de handel brengen | Gewoon product |
| Garantie | 1 jaar |
| Productnaam | Hydraulische breeker van zijtype |
|---|---|
| Modelnummer | KS550 |
| Diameter van de kam | 200 mm |
| Geschikte graafmachine ((ton) | 50 tot 65 ton |
| Voorwaarde | 100% nieuw |
| Naam van het product | Hydraulische breeker van zijtype |
|---|---|
| Modelnummer | KS700 |
| Diameter van de kam | 215 mm |
| Geschikte graafmachine ((ton) | 70 tot 105 ton |
| Voorwaarde | 100% nieuw |
| Productnaam | Zijtype hydraulische breker |
|---|---|
| Modelnummer | KS550 |
| Diameter van de kam | 200 mm |
| Geschikte graafmachine ((ton) | 50 tot 65 ton |
| Voorwaarde | 100% nieuw |
| Naam van het product | Graafwerktuig Hydraulic Rock Breaker |
|---|---|
| Modelnummer | KS450 |
| Diameter van de kam | 190 mm |
| Geschikte graafmachine ((ton) | 45 tot 55 ton |
| Voorwaarde | 100% nieuw |
| Naam van het product | Hydraulische betonbreker |
|---|---|
| Modelnummer | KS1000 |
| Diameter van de kam | 255 mm |
| Geschikte graafmachine ((ton) | 90 tot 160 ton |
| Voorwaarde | 100% nieuw |
| Deelnaam | Hoofdlichaam |
|---|---|
| Quality | High-Quality |
| Toepassing | De volgende categorieën zijn bedoeld: |
| OEM | Acceptable |
| Grootte | Standaard/op maat gemaakt |