| Naam | KS80 Toptype |
|---|---|
| Kwaliteit | Hoogwaardig |
| Toepassing | De volgende categorieën zijn bedoeld: |
| OEM-producten | aanvaardbaar |
| Grootte | Standaard/op maat gemaakt |
| Locatie van de showroom | China |
|---|---|
| Video-uitgaande inspectie | Voorziening |
| Machinery Test Report | Provided |
| Marketing Type | Ordinary Product |
| Warranty | 1 Year |
| Locatie van de showroom | China |
|---|---|
| Video-uitgaande inspectie | Voorziening |
| Verslag van de test van de machine | Voorziening |
| Tipe in de handel brengen | Gewoon product |
| Garantie | 1 jaar |
| Video-uitgaande inspectie | Voorziening |
|---|---|
| Verslag van de test van de machine | Voorziening |
| Tipe in de handel brengen | Gewoon product |
| Garantie | 1 jaar |
| Voorwaarde | nieuw |
| Locatie van de showroom | China |
|---|---|
| Video-uitgaande inspectie | Voorziening |
| Verslag van de test van de machine | Voorziening |
| Tipe in de handel brengen | Gewoon product |
| Garantie | 1 jaar |
| Locatie van de showroom | China |
|---|---|
| Video-uitgaande inspectie | Voorziening |
| Verslag van de test van de machine | Voorziening |
| Tipe in de handel brengen | Gewoon product |
| Garantie | 1 jaar |
| Deelnaam | Graafwerktuig Hydraulic Breaker Piston |
|---|---|
| Materiaal | gietend staal |
| Kwaliteit | Hoogwaardig |
| Toepassing | Hydraulische breker |
| OEM's | Acceptabel |
| Naam van het product | Hydraulische schakelaar van het geluidsdichte type |
|---|---|
| Modelnummer | KS450 |
| Chisel Diameter | 190mm |
| Suitable Excavator(Ton) | 45~55 Ton |
| Condition | 100% New |
| Naam van het product | Doostype Hydraulische Breker |
|---|---|
| Modelnummer | KS220 |
| Diameter van de kam | 140mm |
| Geschikte graafmachine ((ton) | 20 tot 27 ton |
| Voorwaarde | 100% nieuw |
| Naam van het product | Zijtype hydraulische breker |
|---|---|
| Modelnummer | KS650 |
| Diameter van de kam | 210mm |
| Geschikte graafmachine ((ton) | 65 tot 100 ton |
| Voorwaarde | 100% nieuw |