| Deelnaam | Externe zeshoekige bout |
|---|---|
| Kwaliteit | van hoge kwaliteit |
| Toepassing | De volgende categorieën zijn bedoeld: |
| Oem | Acceptabel |
| Grootte | Standaard/op maat gemaakt |
| Deelnaam | Hydraulische breaker zijbout |
|---|---|
| Kwaliteit | van hoge kwaliteit |
| Toepassing | De volgende categorieën zijn bedoeld: |
| Oem | Acceptabel |
| Grootte | Standaard/op maat gemaakt |
| Deelnaam | Gereedschapskist |
|---|---|
| Kwaliteit | Hoogwaardig |
| Toepassing | De volgende categorieën zijn bedoeld: |
| OEM's | Acceptabel |
| Grootte | Standaard/op maat gemaakt |
| Deelnaam | Accumulator |
|---|---|
| Kwaliteit | van hoge kwaliteit |
| Toepassing | Hydraulische Breker |
| Oem | Acceptabel |
| Grootte | Standaard/op maat gemaakt |
| Deelnaam | Reparatiepakket 850 Voorklep van de cilinder |
|---|---|
| Kwaliteit | van hoge kwaliteit |
| Toepassing | De volgende categorieën zijn bedoeld: |
| Oem | Acceptabel |
| Grootte | Standaard/op maat gemaakt |
| Naam van het product | Keisharp Breaker |
|---|---|
| Materiaal | gietend staal |
| Kwaliteit | van hoge kwaliteit |
| Toepassing | De volgende categorieën zijn bedoeld: |
| OEM-producten | Acceptabel |
| Naam van het product | Hydraulische schakelaar van het geluidsdichte type |
|---|---|
| Modelnummer | KS450 |
| Diameter van de kam | 190 mm |
| Geschikte graafmachine ((ton) | 45 tot 55 ton |
| Voorwaarde | 100% nieuw |
| Naam van het product | Hydraulische schakelaar van het geluidsdichte type |
|---|---|
| Modelnummer | KS100 |
| Diameter van de kam | 75 mm |
| Geschikte graafmachine ((ton) | 6 tot 9 ton |
| Voorwaarde | 100% nieuw |
| Productnaam | Hydraulische breeker van zijtype |
|---|---|
| Modelnummer | KS550 |
| Chisel Diameter | 200mm |
| Geschikte graafmachine ((ton) | 50 tot 65 ton |
| Voorwaarde | 100% nieuw |
| Productnaam | Hydraulische schakelaar van het geluidsdichte type |
|---|---|
| Diameter van de kam | 135 mm |
| Geschikte graafmachine ((ton) | 16-22 ton |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Garantie | 6 tot 12 maanden |