| Kwaliteit | Hoogwaardig |
|---|---|
| Toepassing | De volgende categorieën zijn bedoeld: |
| OEM-producten | aanvaardbaar |
| Grootte | Standaard/op maat gemaakt |
| Verpakking Details | Doos, plastic zak, houten doos of indien vereist |
| Locatie van de showroom | China |
|---|---|
| Video-uitgaande inspectie | Voorziening |
| Verslag van de test van de machine | Voorziening |
| Tipe in de handel brengen | Gewoon product |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam van het product | Keisharp Breaker |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Kwaliteit | van hoge kwaliteit |
| Toepassing | De volgende categorieën zijn bedoeld: |
| OEM-producten | Acceptabel |
| Deelnaam | Graafwerktuig Hydraulic Breaker Piston |
|---|---|
| Materiaal | gietend staal |
| Kwaliteit | Hoogwaardig |
| Toepassing | Hydraulische breker |
| OEM's | Acceptabel |
| Deelnaam | Oliepijpleister |
|---|---|
| Kwaliteit | van hoge kwaliteit |
| Toepassing | De volgende categorieën zijn bedoeld: |
| Oem | Acceptabel |
| Grootte | Standaard/op maat gemaakt |
| Deelnaam | Graafwerktuig Hydraulic Breaker Piston |
|---|---|
| Materiaal | gietend staal |
| Kwaliteit | Hoogwaardig |
| Toepassing | Hydraulische breker |
| OEM's | Acceptabel |
| Deelnaam | Graafwerktuig Hydraulic Breaker Piston |
|---|---|
| Materiaal | gietend staal |
| Kwaliteit | Hoogwaardig |
| Toepassing | Hydraulische breker |
| OEM's | Acceptabel |
| Naam van het product | Zijtype hydraulische breker |
|---|---|
| Diameter van de kam | 190 mm |
| Geschikte graafmachine ((ton) | 45 tot 55 ton |
| Voorwaarde | 100% nieuw |
| Garantie | 6 tot 12 maanden |
| Naam van het product | Hoogste type hydraulische breker |
|---|---|
| Modelnummer | KS550 |
| Diameter van de kam | 190 mm |
| Geschikte graafmachine ((ton) | 45 tot 55 ton |
| Voorwaarde | 100% nieuw |
| Naam van het product | Zijtype hydraulische breker |
|---|---|
| Modelnummer | KS550 |
| Diameter van de kam | 200 mm |
| Geschikte graafmachine ((ton) | 50 tot 65 ton |
| Voorwaarde | 100% nieuw |